S801P-D125 High Performance Circuit Breaker. D Characteristic. 50kA, 125A, 1P
ABB
Cutting and Protection Devices
Nortécnica Ref:
EAN: 7612271517090
Description
Rated current
125
Release characteristic
D
Power loss
9.4
1
Rated short-circuit breaking capacity Icn according to EN 60898 at 400 V
Rated short-circuit breaking capacity Icn according to EN 60898 at 230 V
Rated short-circuit breaking capacity Icu according to IEC 60947-2 at 230 V
Rated short-circuit breaking capacity Icu according to IEC 60947-2 at 400 V
Descrição Longa