S804S-UCB13 High Performance MCB
ABB
Cutting and Protection Devices
Nortécnica Ref:
EAN: 7612271203214
Description
S804S-UCB13 High Performance Miniature Circuit Breaker 4 Poles B Characteristic 13A 50kA 250VDC
Rated current
13
4
Rated short-circuit breaking capacity Icn according to EN 60898 at 400 V
Rated short-circuit breaking capacity Icn according to EN 60898 at 230 V
Rated short-circuit breaking capacity Icu according to IEC 60947-2 at 230 V
Rated short-circuit breaking capacity Icu according to IEC 60947-2 at 400 V
Descrição Longa